Vak: Voorbereiding afstudeeropdracht credits: 3

Vakcode
MHVB23ILL3B4
Naam
Voorbereiding afstudeeropdracht
Studiejaar
2025-2026
ECTS credits
3
Taal
Nederlands
Coördinator
A. Douma
Werkvormen
  • Projectonderwijs
Toetsen
  • Individueel reflectieverslag - Verslag
  • Opdracht afstudeeropdracht - Opdracht
  • Presentatie afstudeeropdracht - Presentatie

Leeruitkomsten

De student: 
1. Formuleert een probleem, vertaalt dit naar een voorlopige (onderzoeks-)vraag en beschrijft het belang van het beantwoorden van deze vraag. 
2. Oriƫnteert zich op ondersteunende literatuur, factoren, meetinstrumenten en stemt eventueel af met betrokken partijen.
3. Rapporteert de onderzoeksvraag en concept-opzet van het onderzoek of project.  
4. Reflecteert op het eigen onderzoekend vermogen, de eigen rol en de samenwerking binnen deze onderwijseenheid en blikt vooruit op (samenwerking binnen) de afstudeeropdracht

CanMEDS rollen:
- 2 Communicatie
- 3 Samenwerking
- 4 Kennis en wetenschap
- 5 Maatschappelijk handelen

Beheersniveau 2 Gevorderd

Inhoud

In deze onderwijseenheid oriĆ«nteer je je op een onderwerp voor je afstudeeropdracht. Middels een presentatie en kort verslag toon je de onderbouwing en uitwerking van de keuze voor het onderwerp en formuleer je een mogelijke opzet voor het onderzoek of project. Tot slot maak je een reflectieverslag inclusief samenwerkingscontract in de vorm van een videoverslag. 

Opgenomen in opleiding(en)

School(s)

  • Academie voor Gezondheidsstudies