Vak: Digitale Technologieën 2 credits: 10

Vakcode
DTVM23DT2
Naam
Digitale Technologieën 2
Studiejaar
2026-2027
ECTS credits
10
Taal
Nederlands
Coördinator
M.N. Hoebe
Werkvormen
  • Intervisie
  • Projectonderwijs
  • Werkcollege
Toetsen
  • Digitale Technologieën 2 - Overige toetsing

Leeruitkomsten

De student wordt beoordeeld op leeruitkomsten passend bij de MDT competenties. Deze leeruitkomsten worden beoordeeld met behulp van beoordelingscriteria die in de masterrubric staan.  
De leeruitkomsten die worden beoordeeld in deze module zijn: 
 
1. Digitale Technologie 

  • De student ontwikkelt effectieve digitale technologie dat als doel heeft duurzame gedragsverandering te realiseren bij de gebruiker. 

  • De student ontwikkelt op efficiënte wijze een digitale oplossing voor een vraagstuk waarbij gebruik gemaakt wordt van bestaande code en specificaties. 

  • De student schat de gevolgen in van digitale technologie voor een gebruiker, organisatie en samenleving. 

4. Communicatie en disseminatie 

  • De student deelt opgedane kennis met de buitenwereld op meerdere manieren en vindt daarbij de juiste taal, toon en stijl. 

5. Verantwoordelijkheid 

  • De student houdt in het ontwerpproces rekening met eigen ethische verantwoordelijkheid binnen organisatie en maatschappij. 

Inhoud

In deze module gaat de student zich verdiepen in bestaande en nieuwe digitale technologieën. De student krijgt inzicht in hoe bestaande software of een bestaand systeem kan worden beschreven en wat er komt kijken bij het ontwikkelen van een uitbreiding daarop, of het herontwikkelen van bestaande software. Daarbij leert de student rekening te houden met diverse aspecten die een rol kunnen spelen bij het ontwikkelen en implementeren van dergelijke oplossingen. Bovendien verbreedt en verdiept de student de kennis op uiteenlopende thema’s die relevant zijn voor de huidige en toekomstige professionele rol.

De student neemt deel aan workshops, volgt online cursussen en werkt individueel aan opdrachten die nodig zijn om de vereiste competenties te verwerven. De student toont de eigen ontwikkeling aan door middel van een portfolio en een bijbehorend criteriumgericht interview.

Opgenomen in opleiding(en)

School(s)

  • Instituut voor Life Science & Technology