Vak: Persoonlijke en professionele ontwikkeling 3 credits: 5

Vakcode
HDDA25PPO3
Naam
Persoonlijke en professionele ontwikkeling 3
Studiejaar
2025-2026
ECTS credits
5
Taal
Nederlands
Coördinator
JM Huismans
Werkvormen
  • Community of Learners
  • Werkvorm 1
Toetsen
  • Toets PPO3 - Overige toetsing

Leeruitkomsten

In dit studieonderdeel wordt de volgende Associate degree leeruitkomsten behaald op niveau 2:

Leeruitkomst 2: Communiceren
Je presenteert schriftelijk en mondeling verzamelde gegevens (data), je analyse en conclusies op een gestructureerde en betrouwbare manier.  
Je gebruikt overtuigende argumenten, w.o. de data, ter onderbouwing van voorstellen ter verbetering van een HR-aanpak of uitvoeringspraktijk.  
Je voert in een leidende rol het interactieve gesprek met diverse groepen betrokkenen over de voorstellen ter verbetering. 

Leeruitkomst 4: Lerend vermogen
Je geeft doelbewust en effectief sturing aan je eigen (studie)loopbaan, je duurzame inzetbaarheid en ontwikkeling. Je benut zelfreflectie en feedback om je handelingsrepertoire en professionaliteit te vergroten. Je kent je waarden en drijfveren en bent je bewust van je professionele identiteit. Je past beroepscodes en de gedragsregels van de organisatie toe.

Leeruitkomst 5: Methodisch handelen
Je past actuele standaardtheorieën en methoden uit erkende bronnen toe op een praktijkvraagstuk. Je stelt op basis van behoeften van opdrachtgever en andere betrokkenen het doel vast en werkt systematisch aan dit doel en de oplossing van het vraagstuk. Daarbij benut je de geselecteerde theorieën en methoden in de verschillende fasen van je werkproces én je verzamelt betrouwbare data uit de praktijk zodat de kwaliteit van de oplossing wordt vergroot.   
Je werkt transparant en verantwoordt aan betrokkenen je gemaakte keuzes, de inhoudelijke en procesmatige. 




 

Inhoud

PPO staat voor persoonlijke en professionele ontwikkeling. Dat doe je niet alleen, maar in de Community of Learners (hierna te noemen CoL), samen met je medestudenten en een docentcoach. Je werkt in de CoL op onderzoekende wijze samen aan opdrachten binnen de verschillende HRM-thema’s met als doel kwalitatief zo goed mogelijke beroepsproducten te maken. Daarnaast werkt iedereen individueel aan opdrachten en vaardigheden voor PPO, die je in de CoL met elkaar kunt bespreken en/of oefenen, en waar je feedback op kunt vragen en geven.

Opgenomen in opleiding(en)

School(s)

  • Instituut voor Bedrijfskunde