Vak: Keuzethema: praktijkopdracht credits: 15
- Vakcode
- HDDA4KTP
- Naam
- Keuzethema: praktijkopdracht
- Studiejaar
- 2025-2026
- ECTS credits
- 15
- Taal
- Nederlands
- Coördinator
- J.I. Osei-Huisman
- Werkvormen
-
- Opdracht
- Werkvorm 1
- Toetsen
-
- Opdracht - Opdracht
Leeruitkomsten
In dit studieonderdeel worden de volgende Associate degree leeruitkomsten behaald op niveau 1:
Leeruitkomst 1: Samenwerken
Je presenteert jezelf, bouwt een netwerk op in de praktijk en benut dat om te komen tot een geaccepteerd resultaat. Je stelt je actief op en deelt als expert je eigen kennis en ervaringen. Je benut de kennis en ervaringen van anderen en bevordert de onderlinge relaties. Je kent de kwaliteit van degenen met wie je samenwerkt.
Leeruitkomst 2: Communiceren
Je communiceert doelgericht met verschillende betrokkenen binnen en buiten de organisatie en past de juiste tekst- en gesprekskenmerken toe. Je luistert actief naar reacties op je boodschap.
Je legt complexe zaken helder uit aan verschillende doelgroepen.
Leeruitkomst 3: Probleemoplossend vermogen
Je analyseert het praktijkvraagstuk in de context van de organisatie. Je gebruikt daarbij een geschikt model en stelt ook relevante vragen aan je opdrachtgever en direct betrokkenen bij het vraagstuk.
Je ontwikkelt oplossingen en kiest de best passende en verantwoordt je keuze.
Leeruitkomst 5: Methodisch handelen
Je werkt doelgericht volgens bepaalde standaard theorieën en methoden. Bij grotere opdrachten voer je op een systematische wijze activiteiten uit, volgens je vooropgezet doel en plan dat je waar nodig onderweg aanpast. Je verantwoordt de belangrijkste gemaakte keuzes.
Inhoud
Opgenomen in opleiding(en)
School(s)
- Instituut voor Bedrijfskunde